fbpx

Cześć,

Nazywam się Adam Kukieła. Jestem grafikiem komputerowym i frontend developerem. Specjalizuję się w projektach gdzie ogromną wagę ma estetyka. Projektowałem wszelkiego rodzaju materiały marketingowe i strony internetowe dla m.in. branży beauty, kosmetycznej, florystycznej, home decor oraz gastronomicznej. Jednak niezależnie jaka jest Twoja branża mogę dla Ciebie zaprojektować profesjonalną i estetyczną stronę internetową, która będzie idealnie reprezentowała Ciebie i twój biznes. Mogę stworzyć dla Ciebie rozwinięty i funkcjonalny sklep internetowy, który będzie Ci przynosił prawdziwe zyski.  Mogę też przygotować różnego rodzaju grafiki na Twoje social media, stronę czy sklep internetowy.  Ale również mogę zaprojektować dla Ciebie różnego rodzaju materiały drukowane jak wizytówki, ulotki, katalogi, vouchery i wiele innych.

Do wszystkich projektów podchodzę indywidualnie i nieszablonowo. Najważniejsza jest dla mnie aby moje projekty potrafiły zachwycić zarówno Ciebie oraz Twoich klientów. Zarówno strona internetowa, najzwyklejsza wizytówka i wszystko pomiędzy to bardzo ważne elementy marketingowe twojego biznesu, które przyczynią się do Twojego sukcesu. Dlatego trzeba zadbać be każdy ich element był starannie dopracowany.

Z mojej strony możesz zawsze liczyć na profesjonalne doradztwo. Niezależnie czy zaczynasz przygodę ze stroną internetową i potrzebujesz porady w kwestii serwera czy domeny, bądź potrzebujesz wizytówkę albo voucher i potrzebujesz porady jakie uszlachetnianie wybrać. Możesz do mnie zadzwonić lub napisać, możemy wspólnie rozwijać Twój biznes.