fbpx

Zaprojektuję dla Ciebie estetyczny i funkcjonalny sklep internetowy

Sklep internetowy
WooCommerce

Sklep internetowy zbudowany z pomocą WordPress oraz najpopularniejszej wtyczki e-commerce – WooCommerce. To rozwiązanie dobrze się sprawdzi jeśli chcesz samodzielnie zarządzać treścią swojego sklepu za pomocą panelu administracyjnego.

Sklep będzie funkcjonalny jednocześnie będąc estetyczny i intuicyjny w użytkowaniu. Każdy projekt jest unikatowy i starannie przygotowany z dbałością o każdy szczegół. 

Pełna konfiguracja strony internetowej

Instalacja WordPress, WooCommerce, motywu i wtyczek. Oraz przygotowanie pod indywidualne wymagania klienta

Przystosowane na urządzenia mobilne

Wszystkie sklepy są responsywne. To znaczy, że wyświetlają się poprawnie na urządzeniach mobilnych takich jak komórki czy tablety.

Stały kontakt i wsparcie

Wspólne analizowanie Twoich potrzeb, ustalenie niezbędnych funkcjonalności. Pomoc w dobraniu odpowiedniego hostingu oraz domeny.

Uruchomienie sklepu i wsparcie posprzedażowe

Uruchomienie strony na twoim serwerze i domenie. Zawsze możesz skontaktować się kwestii pomocy lub porady. Możesz też skorzystać z oferty wsparcia strony WordPress.

SEO

Zoptymalizowany sklep internetowy pod kątem seo. Dokładam wszelkich starań, aby strona była przyjazna dla wyszukiwarek, co zwiększa ruch na stronie.

Formularze

Idealne rozwiązanie do zamawiania personalizowanych usług i produktów, przesyłania zgłoszeń, zawierania umów.

Wyszukiwarka

Narzędzie dla serwisów tematycznych lub blogów.

Integracje

Implementacja integracji ułatwiające Twoją pracę oraz pozyskiwanie klientów m.in. płatności online, Google Maps, wtyczki usług kurierskich, systemów rezerwacji, social mediów.

Napisz lub zadzwoń, żeby poznać dokładną ofertę
na sklep internetowy

Formularz kontaktowy