fbpx

Zaprojektuję dla Ciebie profesjonalną i estetyczną stronę internetową

Strona biznesowa

Kompleksowy serwis budujący markę Twoją lub Twojej firmy. Tworząc stronę biznesową kładę nacisk przede wszystkim na projekt graficzny oraz dostosowanie jej do wszystkich urządzeń mobilnych.  Projekt graficzny w tym przypadku odpowiada za wizualny odbiór, łatwość poruszania się po stronie, ale również powinien być spójny z misją oraz strategią komunikacji firmy.

Strona wizytówkowa

Strona wizytówkowa to idealne opcja dla Ciebie, jeśli dysponujesz niewielkim budżetem, ale chcesz mieć swoje miejsce w sieci. To prosty jednak estetyczny i funkcjonalny serwis, który umożliwi Ci dotarcie do klientów.

Pełna konfiguracja strony internetowej

Instalacja WordPress, motywu i wtyczek. Oraz przygotowanie pod indywidualne wymagania klienta

Przystosowane na urządzenia mobilne

Wszystkie strony są responsywne. To znaczy, że wyświetlają się poprawnie na urządzeniach mobilnych takich jak komórki czy tablety.

Stały kontakt i wsparcie

Wspólne analizowanie Twoich potrzeb, ustalenie niezbędnych funkcjonalności. Pomoc w dobraniu odpowiedniego hostingu oraz domeny.

Uruchomienie strony i wsparcie posprzedażowe

Uruchomienie strony na twoim serwerze i domenie. Zawsze możesz skontaktować się kwestii pomocy lub porady. Możesz też skorzystać z oferty wsparcia strony WordPress.

SEO

Zoptymalizowana strona internetowa pod kątem seo. Dokładam wszelkich starań, aby strona była przyjazna dla wyszukiwarek, co zwiększa ruch na stronie.

Formularze

Idealne rozwiązanie do zamawiania personalizowanych usług i produktów, przesyłania zgłoszeń, zawierania umów.

Wyszukiwarka

Narzędzie dla sklepów internetowych, serwisów tematycznych lub blogów.

Integracje

Implementacja integracji ułatwiające Twoją pracę oraz pozyskiwanie klientów m.in. Google Maps, wtyczki usług kurierskich, systemów rezerwacji, social mediów.

Napisz lub zadzwoń, żeby poznać dokładną ofertę
na stronę internetową

Formularz kontaktowy